تخلیه چاه در پاسداران

تخلیه چاه در پاسداران

تخلیه چاه در پاسداران

تخلیه چاه در پاسداران

تخلیه چاه در پاسداران شرکت خدماتی ما در حال حاضر درکل نقاط تهران اماده خدمت رسانی در زمینه ی خدمات تخلیه چاه پاسداران می باشد.

با افتخار تیم مدیریت شرکت تخلیه چاه پاسداران امیدوار است بتواند در زمینه ی اجرای خدمات تخلیه چاه، مشاوره حضوری و تلفنی رایگان رضایت کلیه مشتریان عزیز را برآورده سازد.

تخلیه چاه در پاسداران

خدمات تخلیه چاه در پاسداران با کمترین هزینه ی ممکن و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام میگیرد.

از جمله ویژگی خدمات تخلیه چاه پاسداران ارائه سرویس تخلیه چاه مکانیزه مییی باشد.

استفاده از دستگاه های مدرن و مجهز، پمپ های لجن کش و کفکش ارتفاع زن، تانکرهای مکنده بزرگ و کوچک، توسط نیروهای حرفه ای.

اگر شما نیز به یک شرکت تخلیه چاه در پاسداران نیاز دارید بهتر است هر چه زودتر اقدامات لازم را برای تخلیه چاه انجام دهید تا چاه شما دچار ریزش چاه و خرابی ساختمان نشوید نشود.

تخلیه چاه شبانه روزی پاسداران

تخلیه چاه پاسداران شبانه روزی

شرکت خدمات فنی ما از بهترین و موفق ترین شرکت ها در امر تخلیه چاه پاسداران می باشد یکی از ویژگی های مهم شرکت ما این است که به صورت شبانه روزی آماده هستیم که خدمات تخلیه چاه در پاسداران را ارئه کنیم و به همشهریان گرامی این قول را می دهیم که در صورت همکاری با ما دیگر نگران حوادث ریزش و پر شدن سریع چاه نباشید.

خالی کردن چاه و سپتیک و منهول فاضلاب با تانکر 12000 و پمپ های کفکش قدرتمند آبکش و لجن کش . بیشتر و رایج ترین نوع تخلیه چاه پاسداران استفاده از تانکر های 12000 و پمپ لجن کش است. حال چرا بهتین روش است . چون بیشتر از 95% حجم فاضلاب با این روش خالی می شود.قیمت کمی دارد . در زمان کوتاهی انجام می شود . هیچگونه کثیف کاری و آلودگی ندارد.

تخلیه چاه در پاسداران

نشانه های مورد نیاز برای تخلیه چاه در پاسداران :

استشمام بوی بد فاضلاب در محیط خانه یا ساختمان

شنیدن آب در هنگام ورود به چاه که اگر چاه در طبقه اول باشد

ایجاد رطوبت و مرطوب شدن دیوار ها یا سرامیک ها و اطراف چاه فاضلاب

بوجود آمدن حشرات و سوسک ها در اطراف چاه فاضلاب و لوله ها

بالا زدن توالت و روشویی در طبقه همکف

با دیدن این موارد در تخلیه چاه پاسداران باید بررسی کامل صورت بگیرد کسانی که آشنایی کامل با این موضوعات را ندارند دچار سر درگمی می شوند که آیا چاه فاضلاب پر شده و یا لوله فاضلاب گرفته که اگر این مورد در آپارتمان ها رخ داده شده باشد اگر چاه فاضلاب در طبقه همکف باشد.

و شما در طبقات اول به بالا بودید مشاهده گردید مطمئن باشید که گرفتگی لوله اتفاق افتاده و اگر در طبقه ای بودید که چاه فاضلاب در آن نقطه باشد باید توسط سرویس کار این موضوع مورد بررسی قرار گرفته تا علت اصلی آن مشخص شود.

دلایل گرفتگی و پر شدن چاه فاضلاب در پاسداران

چاه‌ های فاضلاب با گذشت زمان دچار فرسودگی می‌ شوند و در نتیجه امکان دارد حادثه‌ ای ناگوار و ریزش ناگهانی دهانه چاه برای ساکنین آن ساختمان خطرناک باشد.

از دلایل اصلی گرفتگی و ایجاد مشکل در سیستم فاضلاب ورود انواع مواد جامد چربی و رسوبات و ایجاد لایه های مختلف در چاه و دریچه فاضلاب ها است. موارد یاد شده از علت های مهم عدم ورود فاضلاب در چاه است.

از جمله علائم نیاز به خدمات تخلیه چاه پاسداران می توان به استشمام بوی بد و بالا زدن آب توالت ایرانی و گرفتگی آن و مشاهده حشرات موزی مانند سوسک در ساختمان می باشد و چنانچه با این علائم مواجه شدید بهتر است وضعیت چاه قاضلاب را بررسی نمایید.

البته این فرآیند در زمین های شنی، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های سنگی است.این موارد از مهمترین نشانه های پر شدن کامل و یا در حال پر شدن چاه فاضلاب است.

در مرحله بعد پس از اینکه کارشناسان تخلیه چاه پاسداران از پر شدن چاه مطمئن شدند باید پیش از آنکه دیواره چاه سست شود سریع اقدام به تخلیه چاه پاسداران کرد تا از بروز فرو ریختگی و یا حوادث احتمالی پیشگیری شود.

برای جلوگیری از خطرات ریزش چاه فاضلاب لازم است هر دو سال یکبار از چاه بازدید به عمل آید.

خدمات مرتبط با تخلیه چاه در پاسداران

◄لایروبی چاه تخلیه چاه پاسداران

◄ترمیم چاه کهنه در پاسداران

◄حفر انواع چاه و تخلیه چاه پاسداران

◄تعمیر چاه ریزشی

◄مشاوره جهت امور چاه تخلیه چاه در پاسداران

◄چاه ارت و سیستم ارتینگ

◄تعمیرات لوله کشی فاضلاب

◄حفر دستی و مکانیکی چاه

◄اجرای تاسیسات ساختمان

◄نصب توالت فرنگی و تعمیر آن

◄رفع گرفتگی توالت فرنگی در پاسداران

◄حفر کانال و اتصال دو چاه به یکدیگر

◄حمل فاضلاب با تانکر ده هزار لیتری

◄نصب و تعویض سنگ و کاسه توالت

◄باز و بسته کردن درب چاه بدون خرابی

◄فنر انواع چاه فاضلاب و تعمیر چاههای کهنه

◄تخلیه چاه فاضلاب با پمپ مکنده و پمپ ساکشن تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران

◄دورچینی چاه، طوقه چینی، بلوک چینی انباره چاه

◄نصب سپتیک تانک و چربی گیر و آشغال گیر فاضلاب

لوله بازکنی پاسداران

سوالات متداول در زمینه تخلیه چاه پاسداران:

هزینه تخلیه چاه در پاسداران چقدر می باشد؟

هر سال قیمت تخلیه چاه پاسداران توسط قیمت اتحادیه مشخص می شود و تمامی شرکت ها موظف هستند که بر اساس نرخنامه(بدون کوچکترین مبلغ اضافی) از مشتری هزینه دریافت کنند. ما برای جلب رضایت مشتریان زیر قیمت اتحادیه در زمینه تخلیه چاه پاسداران هستیم و هزینه تخلیه چاه پاسداران به عوامل بسیاری وابسته است که مهمترین آن.

میزان شلنگ خوری مورد نیاز برای تخلیه چاه پاسداران یعنی میزان فاصله ای که ماشین تا درب چاه فاضلاب می ایستد.

نحوه درخواست ماشین فاضلاب در ظرفیت 6000 و 12000 که قیمت هرکدام فرق می کند.

انتخاب ماشین لجن کش و یا ماشین آبکش که هزینه هرکدام فرق دارد ( ماشین لجن کش علاوه بر لجن آب را نیز خالی می کند اما ماشین آبکش که از اسمش پیداست فقط آب را خالی می کند)

میزان ساعت مورد نیاز برای انجام کار تخلیه چاه

تشخیص پر شدن چاه و تخلیه چاه پاسداران چیست؟

√احساس بوی بد چاه فاضلاب در محیط اپارتمان.

√ایجاد نم در دیواره های ساختمان وخیس شدن محیط اطراف و چاله اسانسور پر شدن.

√شنیدن صدای چاه فاضلاب از کفشورنزدیک به چاه.

√بالا زدن چاه فاضلاب از کفشور طبقه همکف یا توالت ایرانی.

√کشش چاه مانند سابق نبوده و آب به کندی تخلیه می شود.

چگونه محل درب چاه فاضلاب را پیدا کنیم؟

پس از این که از پر بودن چاه فاضلاب در پاسداران توسط افراد متخصص و با تجربه با عمل فنر زنی لوله تشخیص داده شد، پیدا کردن محل چاه خود را به افراد ماهرو با تخصص زیاد در این زمینه واگذار نمایید.این افراد با استفاده از 6 ترفند رایج بین شرکت های تخلیه چاه و تجربه خود محل چاه فاضلاب را تشخیص خواهند داد.

1- تفاوت موزاییک ها در کف:

بسیاری از افراد با تجربه بعد از تکمیل ساختمان در هنگام موزاییک کردن کف ساختمان در بالای چاه فاضلاب موزاییک با نقش و نگار متفاوت قرار می دهند که این نشانه چاه فاضلاب است.

2- گوش دادن به صدای فاضلاب از کفشور:

یکی دیگر از روش های پیدا کردن درب چاه فاضلاب گوش دادن به صدای فاضلاب از کفشور می باشد. لازم به ذکر است که این کار فقط از عهده افراد مجرب و متخصص بر می آید.

3- فاصله چاه با ساختمان و چاه های دیگر:

طبق استاندارد بخشنامه iso 9003 ساخت ساختمان و همچنین طبق استاندارد های ساخت چاه فاضلاب و قوانین حفاری باید فاصله معمولا 5 متر بیشترباشد. این مشخصه را همه ساختمان سازان رعایت نمی کنند.

4- کندن کف ساختمان طبق زانو های فاضلاب

کندن کف ساختمان آخرین مرحله می باشد می توان از کندن مکان های محتمل شروع کرد و با تجربه به تخصص خود در این زمینه و قرار دادن همه معیار ها در کنار هم مکان دقیق چاه را پیدا کرد.

روش تخلیه چاه پاسدارن و عمر مفید چاه:

تخلیه چاه در پاسداران به روش های متفاوتی انجام می شود که در این مقاله سعی می کنیم شما را آشنا به این موارد گردانیم :

تخلیه چاه در پاسداران توسط پمپ تک فازآبکش : به این روش است که در این روش باید دهانه چاه به اندازه 40*40 باز بوده باشد تا پمپ ابکش وارد چاه شده و به کف چاه هدایت میشود (بالای فضولات) .

عمل خالی کردن چاه فاضلاب انجام می شود تنها مزیتی که این تخلیه دارد این است که در همه متراژها جوابگو است و عیب آن این است که در این گونه از تخلیه فقط آب چاعمر مفید چاه عبارتند از فاصله که حفر چاه صورت گرفته و تا زمانی که چاه فاضلاب پر شده است عمر مفید چاه نامیده می شود. را خالی می کند و لجن در چاه باقی می ماند.

عمر مفید چاه به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آن جنس خاک و حجم ورودی اب فاضلاب وابعاد حفاری چاه می باشد با کول گذاری چاه فاضلاب و لایروبی پس از تخلیه چاه پاسداران می توان عمر مفید چاه را افزایش داد و بهره وری از آن را افزایش داد

تخلیه چاه در پاسداران توسط پمپ قوی لجن کش : تخلیه چاه پاسداران با پمپ مکنده یا پمپ لجن کش به این صورت است بسیاری از افراد در دهانه چاه یک لوله 10 تعبیه کرده اند که دیگر نیاز به باز و بسته کردن چاه فاضلاب نیست در این موقعه ماشین مکنده لوله ای که در آن وجود دارد به داخل چاه فرستاده شده و عمل تخلیه چاه فاضلاب را انجام میدهد در این تخلیه عیب آن این است که در متراژهای بالای 50 متر جوابگو نیست چون به قدرت بیشتری نیازمند است.

و فواید آن عبارتند از تخلیه آب و فاضلاب هر دو با هم و دستگاه های مکنده ای که در عمل تخلیه فاضلاب پاسداران استفاده می شود برای قدرت بیشتر نیازمند برق ماشین می باشد و فشار زیادی را وارد می کند و قدرت مکش بالای این دستگاه ها سبب می شود تا چاه به طور کامل تخلیه شود.

تخلیه چاه

موقعیت جغرافیایی تخلیه چاه در پاسداران

تخلیه چاه پاسداران در تهران در شمال شرقی تهران قرار دارد. خیابان اصلی این منطقه پاسداران است که در گذشته به خیابان سلطنت آباد مشهور بوده است.

خیابان پاسداران تهران مرز منطقه 3 و 4 شهرداری تهران را تشکیل می دهد که در ادامه وارد منطقه 1 می شود و به میدان نیاوران ختم می شود. ابتدای خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه آغاز می شود. بسیاری از محلات تهران مانند ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه،حصار بوعلی، دروس در خیابان پاسداران قرار دارند.

دسترسی

از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران، خیابان تخلیه چاه پاسداران را می توان یکی از بهترین خیابان ها دانست. ایستگاه نوبنیاد متعلق به خط سه مترو تهران و خطوط اتوبوسرانی و بی آرتی در این خیابان خدمت رسانی می کنند. اتصال اتوبان های صدر و زین الدین به خیابان پاسداران به این موضوع کمک شایانی کرده است.

امکانات

مکان های عمومی تخلیه چاه پاسداران تهران شامل بیمارستان های لبافی نژاد، گلستان و فرمانیه و پارک های مازیار و پارک نارنجستان تهران است. بسیاری از برند های بزرگ ایرانی و خارجی در این خیابان شعبه دارند همچنین مراکز خریدی مانند مرکز خرید پاسداران و مجتمع تجاری کوهستان در این منطقه قرار دارند.

مکان‌های دیدنی

پارک نیاوران از زیباترین پارک های تهران است که می توانید سر بزنید و لذت ببرید. مجتمع های تجاری بسیار بزرگ و لوکسی نیز در این خیابان واقع شده اند که می توانید برای بازدید و خرید از آن ها بازدید کنید.

Scroll Up