تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های بزرگ

تخلیه جاه فاضلاب با تانکر های بزرگ

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های بزرگ

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های بزرگ

تخلیه چاه با استفاده از پمپ مکنده و پمپ ساکشن تخلیه چاه به همراه تانکر بزر گ  حمل فاضلاب می تواند در تخلیه چاه تاثیر فراوانی داشته باشد. امروزه تخلیه چاه رونق فراوانی پیدا کرده است و شرکتهای بسیاری وجود دارند که در زمینه تخلیه چاه کار میکنند  تخلیه چاه باید با استفاده از ابزارهای مناسب انجام شود. ابزارهای مناسب تخلیه چاه مانند پمپ ساکشن و تانکر تخلیه چاه می توانند در تخلیه چاه تاثیر فراوانی داشته باشند.

تخلیه چاه یکی از نیازهای هر ساختمانی که دارای چاه فاضلاب است میباشد در صورتی که ساختمان شما دارای چاه فاضلاب است باید به تخلیه آن توجه زیاذی  داشته باشید. اگر چاه فاضلاب پر شود باید به سرعت اقدام به تخلیه آن با پمپ مکنده و تانکر حمل فاضلاب نمود. ساختمان های بسیاری وجود دارند که با پر شدن چاه فاضلاب اقدامی انجام نمی دهند و این وضعیت برای چندین سال باقی می ماند. در این صورت دیواره چاه از بین می رود و بعد از مدتی امکان ریزش چاه وجود خواهد داشت.

مکنده تخلیه چاه

برای تخلیه چاه باید از پمپ های مخصوص تخلیه چاه و مکنده مناسب استفاده کرد. تخلیه چاه با استفاده از پمپ مکنده مناسب می تواند امر تخلیه چاه را سرعت ببخشد. بهتر است از پمپ های مناسب تخلیه چاه و پمپ مکنده تخلیه چاه استفاده شود. پمپ لجن کش فاضلاب وسیله ای مناسب برای تخلیه لجن های فاضلاب است. با استفاده از پمپ مناسب و مکنده مخصوص تخلیه چاه به راحتی می توان اقدام به تخلیه چاه نمود. مکنده تخلیه چاه با قدرت فراوان فاضلاب درون چاه را به داخل تانکر حمل فاضلاب انتقال می دهد.

تانکر  تخلیه چاه

تخلیه چاه امر بسیار مهمی است و باید به آن توجه شود. برای تخلیه چاه ساختمان های بزرگ باید از تانکرهای تخلیه چاه حجیم و بزرگ استفاده کرد. تانکرهای تخلیه چاه ده هزار لیتری وسیله مناسبی جهت تخلیه چاههای عمیق و انباشته از فاضلاب است. اگر حجم تانکر کم باشد به ناچار باید در چند مرحله اقدام به تخلیه چاه نمود. اما با استفاده از تانکرهای هزار لیتری تخلیه چاه دیگر نگرانی از بابت پر شدن تانکر وجود ندارد. به راحتی می توان تمام فاضلاب چاه را به داخل تانکر جمع کرد بدون این که تانکر پر شود. تانکرهای عظیم تخلیه چاه به راحتی فاضلاب چاه ها را حمل می کنند.

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب نیاز به نفرات با سابقه و حرفه ای با وسایل بروز نیاز دارد، برای انجام تخلیه نیاز به بازکردن درب چاه و در مواقعی شکستن یا برداشتن گلدانی چاه و در صورت تنگ بودن طوقه آجری چاه باید طوقه سر چاه با چکش برقی و ابزار آلات مخصوص باز شود.

روش تخلیه چاه فاضلاب

برای تخلیه چاه فاضلاب از پمپ لجن کش و لجن خوردکن مختص چاه فاضلاب استفاده میشود.  که بعد از باز کردن درب چاه پمپ به وسیله طناب به ته چاه هدایت می شود. و شلنگ برزنتی پمپ به تانکر تخلیه وصل می شود و کار تخلیه انجام می شود.

چگونگی تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

چون در تمامی ساختمان های تهران، چاه فاضلاب در طبقات زیرین حفر شده و درب چاه هم نسبت به سطح زمین نیم متر و یا بیشتر فاصله دارد، به همین خاطر تشخیص پر شدن آن برای یک فرد عادی غیر ممکن و سخت است.اینگونه افراد تنها می توانند با نشانه های احتمالی مانند بوی بد فاضلاب در طبقات پایین ساختمان، دیده شده است ناگهانی تعداد زیادی حشره مانند سوسک، پر شدن چاه دستشویی و تخلیه نشدن فاضلاب دستشویی حدس بزنند که چاه پر شده است. به همین خاطر حتما پیشنهاد می شود از یک کار بلد در این حرفه استفاده نمایید.سرویس کار تخلیه فاضلاب چاه و لوله بازکنی با بازدید از محل به راحتی براساس تجربه و علم خود می تواند پر بودن یا نبودن چاه را تشخیص دهد تا شما را از خطرات احتمالی نجات دهد.همانطور که گفته شد برای اطلاع از هزینه تخلیه چاه باید با شرکت ما  تماس بگیرید.این کار به این دلیل است که روش های تخلیه با هم متفاوت است و هر کدام قیمت خود را دارد و پس از پرسیدن برخی سوالات از شما عزیزان، مشخص می شود که چاه فاضلاب ساختمان شما باید با چه روشی خالی شود

لایروبی چاه فاضلاب

چاه اکثر ساختمان های استان تهران جذبی است و اگر به درستی و اصولی حفر نشده باشد یعنی خاک اطراف آن مرغوبیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند فاضلاب را دفع نماید و سریعا پر می شود، به همین خاطر نیاز به لایروبی دارد.لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب در واقع تراشیدن دیواره و کف چاه جهت از بین بردن لایه های ته نشین شده می باشد و پس از خارج کردن مواد اضافی، می توان از چاه همانند سابق استفاده نمود.

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های بزرگ

Scroll Up