تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

روش های جدید و بروز تشخیص ترکیدگی لوله

امروزه به جای استفاده از روش های سنتی که گاهی برای کشف ترک های لوله موجب تخریب بافت می شوند، از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. این دستگاه ها، با ارسال امواج صوتی و ثبت بازتاب آنها، می توانند محل دقیق ترک ها و نشتی های لوله را بدون احتیاج به تخریب محل، نشان دهند.

برای استفاده از این دستگاه، فرد آن را روی مسیر حرکت لوله جابجا می کند و هر دستگاه با توجه به توانایی اش، در مکان های دارای مشکل، با علائمی اپراتور را آگاه می کند.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با دستگاه می باشد. ما به شما قول می دهیم که بتوانیم با کیفیت بالا انجام می دهیم. فرستادن  ساعت سرویس کار در کمتر از نیم در محل با قیمت بسیار کمتر انجام می شود.

لوله ها از وسایل بسیار ضروری و مهم ساختمان ها هستند که مورد استفاده فراوانی قرار می گیرند. برای انتقال گاز ، آب ، فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

لوله ها مزایایی که برای ساختمان دارند یک سری معایب هم دارد که عیب های ان ، ترکیدگی ، گرفتگی را در بر دارد.در صورت بروز هر کدام از این معایب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و کمتر از 1 ساعت برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های شما خود را به محل مورد نظر می رسانند.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب چگونه اتفاق می افتد؟
لوله های فاضلاب در زمستان ممکن است دچار یخ زدگی شوند و لوله های یخ زده احتمال این که لوله بترکد بسیار بالاست. اگر عمر لوله ها بالا باشد به مرور زمان لوله ها دچار پوسیدگی می شوند و لوله های پوسیده بسیار آسیب پذیر می باشند و ممکن است ترک بردارند و باعث نم  و رطوبت در سقف و دیواره های ساختمان شوند.

اگر عمر لوله هایتان بالا است خیلی سریع لوله ای خود را عوض کنید تا بیشتر دچار مشکل نشود. اگر متوجه نم شدید حتما برای نشت یابی یا ترکیدگی اقدام کنید تا کار از این بدتر نشود. به هیچ عنوان این نوع لوله ها را فنر نزنید چرا که این کار باعث شکستن لوله می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

مشکلاتی که نشتی لوله آب و فاضلاب به وجود می آورد
یکی از مشکلاتی که در هدر رفتن آب به دنبال دارد نم و رطوبت زدن به دیواره ی ساختمان می باشد که ممکن است خرابی دیوار و یا قسمتی از ساختمان و نشست زمین در اثر ترکیدگی لوله به همراه داشته باشد و اینکه مورد باعث بروز خسارت می شود. در صورت ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب خیلی سریع و سرعتی این ترکیدگی را پیشگیری کنید

جلوگیری از ترکیدگی و نشتی لوله فاضلاب
در سیستم لوله کشی فاضلاب از تکیه گاه برای جلوگیری از ترکیدگی استفاده کنید. برای گذاشتن تکیه گاه از سیستم لوله کشی که جنس مرغوبیت بسیار بالایی دارد استفاده کنید. روش نصب تکیه گاه در هر جا متفاوت است. استفاده از این سیستم این اطمینان را به شما می دهد که لوله های فاضلاب شما هیچ وقت دچار ترکیدگی نمی شود و این مشکلات را برای شما به وجود نمی آورد.

و دیگر کارهایی که می توانید برای جلوگیری از ترکیدگی لوله فاضلاب استفاده کرد این است که رسیدگی و تعمیر لوله های فرسوده را هر چند ماه در میان بررسی کنید اگر لوله دچار نقص بود آن را تعویض کنید.

چرا باید از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب استفاده کنیم؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهای مدرن مانند این دستگاه می توان نشت یا ترکیدگی را تشخیص داد و حتی ترک خوردگی را خیلی  روشتن تشخیص می دهد. با این دستگاه می توان بدون خرابی و خسارت این کار را به خوبی و تمیزی بدون آلودگی این کار را انجام داد.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

اگر این دستگاه وجود نداشت شاید ساعت ها و روزها افراد تشخیص کار نمی توانستند این نشتی یا ترکیدگی لوله ها در زیر زمین را تشخیص دهند و این کار خیلی سخت و دشواری بود و این که باعث می شد هر لحظه این نشتی یا ترکیدگی بیشتر شود و باعث خسارت های جبران ناپذیری شود. با آمدن این دستگاه می توان از این مشکلات رها شد و کار را خیلی راحت و تمیز بدون هیچ خسارتی انجام داد.

ویژگی های دستگاه نشت یابی و ترکیدگی لوله فاضلاب
• انجام کلیه امور بنایی
• سرعت و دقت بالا در تشخیص
• رفع بوی ناشی از سرویس بهداشتی ، سیفون توالت و اشپزخانه
• رفع نشت انواع لوله های آب و فاضلاب به صورت تضمینی
• تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی و نشتی لوله آب با دستگاه بدون کنده کاری و خرابی
• انجام عملیات تعمیرات و باسازی محل ترکیدگی لوله با کمترین خرابی و اصلاح لوله کشی لوله ها
• رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی ، گچ و سیمان دیوار ، رفع نشتی سیفون و شکستگی لوله فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله

Scroll Up