خدمات چاه فاضلاب

خدمات چاه فاضلاب

خدمات چاه فاضلاب

خدمات چاه فاضلاب

چاه فاضلاب که در اکثر ساختمان ها و منزل ها وجود دارد از نوع جذبی هستند. یعنی نیازمند زمینی با جنس خاک مناسب برای دفع آب و فاضلاب هستند. آب و فاضلاب داخل چاه باید توسط زمین جذب شود تا چاه کاربرد قابل انتظار را داشته باشد. اگر جنس زمین و خاک چاه مناسب نباشد آب و فاضلاب داخل چاه به خوبی جذب نمی شود و در این صورت چاه زود تر از زمان عادی پر شده و سرریز میشود و نیازمند تخلیه چاه خواهد بود. شما برای تخلیه چاه نیاز به افراد و ابزار مناسب دارید کافیست با شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا این افراد با سابقه و حرفه ای را در اختیار شما قرار بدهیم

تاثیر جنس خاک در زمان تخلیه چاه

اما جنس خاک تنها دلیل پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ته نشین شدن لایه ای از مواد زاید  در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین می شود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد زاید است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین می شود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بی افتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد. شما برای خارج کردن این مواد از چاه نیاز به فردی با سابقه و حرفه ای دارید شما می توانید با تماس با شرکت ما  این افراد را در اختیار بگیرید و از تخصص این افراد بهره مند بشوید.

لایرویی چاه فاضلاب

لایروبی و کف تراشی چاه به این صورت است که پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند. پس از لایروبی چاه و کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه مانند روز اول خواهد بودحتی اگر جنس خاک آن هم مناسب باشد. این کار باید توسط فردی با سابفه و حرفه ای این کار انجام شود. با این که این کار در افکار عموم شغلی نا مناسب است و معمولا کسی به تخصص این کار توجه نمی کند اما اگر در این کار تخصص وجود نداشته باشد کار به درستی انجام نخواهد شد و نتیجه مناسب نخواهد داشت. نیروهای شرکت ما با سابقه در کار تخلیه چاه و لایروبی آن به راحتی مشکل شما را حل می کنند. کافیست با شرکت ما  تماس بگیرید تا مشکلات چاه شما را با نیروی با سابقه و حرفه ای حل کند.

تخلیه چاه فاضلاب از جمله مهمترین عملیات های مربوط به چاه می باشد که باید با دقت و تخصص فراوان انجام شود تا هم چاه به درستی تخلیه شود و هم مشکلی به وجود نیاید. برای انجام درست تخلیه چاه باید به نکات مهم تخلیه چاه دقت کرد و همچنین اصول تخلیه چا را رعایت کرد تا مشکلی متوجه ساکنین و کارگران تخلیه چاه وجود نداشته باشد. استفاده از تانکرهای مکنده فاضلاب در شرکتهای معتبر تخلیه چاه می توان عملیات تخلیه چاه را سرعت بخشد و کار را در کمترین زمان به پایان برساند.

چاه فاضلاب از پس مدتی سرریز می شود و نیاز به تخلیه چاه خواهد داشت. برای تخلیه چاه باید از شرکتهای تخلیه چاه خواست تا برای تخلیه چاه ساختمان اقدام کنند. اگر تخلیه چاه به وسیله تانکر مکنده مخصوص تخلیه چاه صورت گیرد هیچ نگرانی برای مالک ساختمان وجود نخواهد داشت. زیرا با استفاده از تانکرهای مکنده به راحتی می توان چاه را در کمترین زمان و با سرعت تخلیه کرد. همچنین استفاده از پمپ های مکنده و ساکشن مخصوص تخلیه چاه نیز عملیات تخلیه چاه را به سرعت به پایان می رسانند.

خدمات چاه فاضلاب

Scroll Up