رفع بوی بد توالت و فاضلاب

رفع بوی بد توالت و فاضلاب

رفع بوی بد توالت و فاضلاب

رفع بوی بد توالت و فاضلاب منزل

دلایل گرفتن بوی گند و نامطبوع در چاه توالت و راه های رفع این مشکل عبارت است از 
از عمده مسائلی که مردم با آن سرو کار دارند مخصوصا کسانی ساختمانهای شهری که دستشویی آنها در داخل خانه است، بوی نامطبوعی است که از چاه دستشویی در ساختمان حس می شود. بوی بد چاه فاضلاب نشان از نشت گاز سمی سولفید هیدروژن به داخل خانه را دارد. که گاز فاضلاب هم گفته می شود. که در ادامه روش های موثر رفع بوی بد فاضلاب توضیح داده شده است.

این بو که می تواند حتی دائمی باشد و یا در زمان های مختلفی به مشام افراد برسد، غلظت های مختلفی می تواند داشته باشد از غلیظ گرفته تا رقیق. علت این بوی نامطلوب که از چاه و فاضلاب خارج می شود ریز ارگانیسم‎‎‎های بی‌هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن می‌کنند و نتیجه‎ی این فرآیند،تولید گازهایی مثل آمونیاک، متانو غیره است

برای رفع بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه

بوگیر توالت ،فقط یک ماده خوشبو کننده معمولی است و بوی بد را برای همیشه از بین نمی برد بلکه فقط آن را از مشام شما پنهان می کند. مانند عطری که به یک لباس بد بو زده می شود

دلیل اصلی بوی بد توالت ، حمام و دستشویی ، گازی موسوم به گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب است.گاز فاضلاب از تجزیه مواد داخل فاضلاب به وجود می آید و کاملا سمی و قابل اشتعال است.

گاز فاضلاب در حالت عادی به وسیله لوله ای تحت عنوان لوله که به چاه فاضلاب متصل است ، به پشت بام منزل فرستاده می شود تا از جمع شدن آن در فاضلاب جلوگیری شده و از خطرات از جمله انفجار فاضلاب پیشیگیری شود.

ولی در موارد زیادی ، این گاز وارد توالت یا حمام شده و بوی بدی ایجاد می کند.حتی ممکن است این گاز وارد بخش های دیگر ساختمان شود و بوی بد فاضلاب تمام ساختمان را بگیرد.برای رفع این بوی بد توالت ابتدا باید منشا آن را پیدا کنید.ولی این کار گاهی بسیار مشکل است.

پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن و رفع بوی بد فاضلاب توالت ، دستشویی و حمام به افراد کار بلد و حرفه ای رجوع کنید.زیرا تجربه کافی برای این کار را دارند و در صورت پیدا کردن دلیل بوی گند فاضلاب ، کلیه امور تعمیر و بنایی را نیز انجام خواهند داد.(البته در صورت نیاز).نا گفته پیداست که بوگیرهای توالت گازهای فاضلاب را از بین نمی برند.فقط بوی بد را از مشام شما مخفی می کنند.این بوگیر ها با ایجاد بوهای دیگری در واقع مشام شما را فریب می دهند این گازها معمولا به ندرت از چاه بالا می‌آیند و بوهای بدی مانند بوی در محیط دستشویی و خانه پخش می شوند. حالا اگر پوششی در کف سنگ توالت قرار داده نشود، این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن فضا می‌شوند.

رفع بوی بد توالت وفاضلاب

09127333060شاه بداغی 

Scroll Up