لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب و خدمات چاه با بیش از ۲۰۰ پرسنل تعمیرکار و با کمک دستگاه‌های جدید به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدماتی برای خدمات تخلیه فاضلاب در کمتر از نیم ساعت به‌ صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته بدون تعطیلی در تمام مناطق شهر تهران با کیفیت بالا و ۱۰۰% تضمینی در خدمت شما خواهیم بود.

لایروبی چاه فاضلاب

عوامل پر شدن چاه فاضلاب و لایروبی چاه

زمان پر شدن چاه‌ فاضلاب به نوع بستر خاکی آن بستگی دارد, چنانچه چاهی به مدت بسیار طولانی پر نمی‌شود و آب آن به بیرون نفوذ نمی‌کند احتمال بسیار زیاد بستر ماسه‌ای دارد. ولی اگر بستر سیمانی باشد به خاطر عدم توانایی عبور آب, خیلی سریع‌تر پر می‌شود.

مواظب باشید تا رسوبات زیاد به دیواره‌ها و کف فاضلاب نچسبد, زیرا باعث می‌شود که آب‌ها به بسترهای پیرامون هدایت نشود و سریع‌تر چاه پر شود.

چاهی که پر می‌شود و خیلی دیر اقدام به خالی کردن آن می‌کنید به‌ مرور زمان در حال تخریب کل ساختمان خواهد بود. با تخلیه چاه و صرف هزینه اندک از هزینه‌های اضافی آن جلوگیری کنید. امروزه هزینه خالی کردن با وجود دستگاه‌های پیشرفته کمتر شده است.

چه زمانی به لایروبی چاه فاضلاب نیاز داریم
پر شدن چاه نشانه هایی داره، برای مثال بوی بد فاضلاب، باز نشدن توالت، بالا اومدن آب توالت، وجود حشراتی مثل سوسک، گرفتگی توالت و در زمین های غیرماسه ای، نداشتن کشش آب در خاک میتونه از نشونه های پر شدن چاه باشه.

معمولا در بیشتر خونه ها و ساختمون ها چاه فاضلاب بصورت جذبی هستن. چاه های جذبی بیشتر در زمین هایی هستن که خاک اونا میتونه فاضلاب رو دفع کنه. یک چاه استاندارد باید بتونه آب و فاضلاب درون خودش جذب کنه. اگر چاه استاندارد نباشه یا زمینی که در اون چاه زده شده خاکش مرغوب نباشه، چاه زودتر از زمان عادی پر شده و نیاز به تخلیه و لایروبی داره.

لایروبی چاه فاضلاب

چرا چاه داعما پر میشود
پر شدن چاه معمولا دلایل مختلفی داره، یکی از اون دلایل میتونه جنس خاک محل چاه باشه. به عنوان مثال چاه هایی که در مناطق کوهستانی هستن (از جنس سنگ هستن) معمولا کشش کمتری دارن و مرتبا در طی چند سال پر میشن، در مقابل چاه هایی که از جنس شن هستن، شاید بعد از گذشت ۲۰ یا ۲۵ سال پر بشن. در حالت کلی، احتمال پر شدن چاه در زمین های شنی خیلی کمتر از زمین های خاکی هست.

از دیگر دلایل پر شدن چاه، رسوب لایه ای از مواد زاید در دیواره و کف چاه هست که باعث میشه آب و فاضلاب در خاک نفوذ نکنه. بعضی وقت ها موها و چربی ها باعث ایجاد لایه ی نفوذ ناپذیر در چاه میشن. این لایه نفوذ ناپذیر یا به اصطلاح ضدآب، بدنه و کناره چاه رو پوشش میده و از دفع آب جلوگیری میکنه. در این زمان چاه میگیره و ما میتونیم با لایروبی چاه در هزینه ها صرفه جویی کنیم.

Scroll Up