لوله باز کنی

لوله باز کنی

لوله باز کنی

لوله‌ باز کنی شبانه روزی و فوری

شاید برای شما هم پیش امده باشد وارد ساختمان شوید و بوی بد لوله باز کنی فاضلاب تمام اپارتمان را گرفته باشد. گاهی این اتفاق در داخل خانه ها نیز رخ می‌دهد و زندگی‌کردن در آن را بسیار آزاردهنده است.

دلایل مختلفی موجب چنین اتفاقی لوله باز کنی می‌شود گرفتگی لوله‌ی فاضلاب، گرفتگی سینک ظرف‌شویی و روشویی، بالا زدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله‌های فاضلاب و بسیاری موارد دیگر باعث بروز بوی نامطبوع می‌شوند و مشکلات بزرگ و جدی دیگری را نیز به وجود می‌آورند.

لوله باز کنی

خیلی از افراد با استفاده از مواد صنعتی و اسیدهای لوله ‌باز کنی به جان لوله‌های فاضلاب می‌افتند که به‌طور حتم کارکردن با آن‌ها بسیار سخت و خطرآفرین است. گاهی نیز گرفتگی سرویس بهداشتی و لوله‌های فاضلاب آن‌قدر شدید است که تنها راه نجات استفاده از خدمات لوله ‌باز کنی توسط افراد متخصص است.

در هر زمان و مکان که به کمک متخصص‌های لوله ‌باز کنی سیار نیاز داشتید می‌توانید روی خدمات لوله باز کنی شرکت ما حساب باز کنید.

خدمات لوله باز کنی

ارائه خدماتی درزمینه‌ی لوله باز کنی؟

باز کردن چاه فاضلاب: چاه‌های فاضلاب و به‌خصوص چاه‌های جذبی به‌ مرورزمان پُر می‌شوند و نیاز به خالی کردن پیدا می‌کند. باز کردن لوله فاضلاب یکی از خدماتی است که می‌توانید به‌راحتی از شرکت ما سفارش دهید.

تشخیص ترکیدگی لوله: لوله‌های فاضلاب و لوله‌های توکار به دلایل مختلف دچار نشتی و ترکیدگی می‌شوند که اگر به‌موقع جلوی نشتی آن‌ها گرفته نشود، به ساختمان آسیب می‌رسانند. تشخیص ترکیدگی لوله یک کار تخصصی و علمی است که حتما باید توسط متخصص‌ها انجام شود.

فنرزنی لوله‌های گرفته: یکی از بهترین روش‌ها برای باز کردن مسیر لوله‌های دارای گرفتگی، استفاده از فنر لوله ‌باز کنی است.

رفع گرفتگی توالت ایرانی: رفع گرفتگی توالت‌های سنتی و ایرانی که به دلایل مختلف دچار گرفتگی شده‌اند، یکی از خدمات پر سفارش است.

رفع گرفتگی توالت فرنگی: رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی که به دلیل معماری متفاوت بیشتر دچار گرفتگی می‌شوند، جز خدمات کاربردی به‌حساب می‌آید.

رفع گرفتگی ظرف‌شویی و روشویی: پسماند مواد غذایی، چربی‌ها و مواد شوینده و عوامل خارجی دیگر به جداره لوله‌ها می‌چسبند و هرچند وقت یک‌بار نیاز به بازکردن و رفع گرفتگی پیدا می‌کنند.

رفع گرفتگی کف‌شور حمام و کف‌شور آشپزخانه: چربی، مواد شوینده، مو و بسیاری موارد دیگر باعث گرفتگی کف‌شور حمام و آشپزخانه می‌شوند که برای رفع آن‌ها نیز می‌توانید از متخصص‌های ما کمک بگیرید.

رفع گرفتگی کف شور پارکینگ: پارکینگ ساختمان یکی از مکان‌هایی است که به دلیل وجود گردوغبار فراوان، روغن‌های خودرو و بسیاری موراد دیگر همواره در معرض گرفتگی است.

خارج کردن لوازم و اشیای قیمتی: گاهی به دلایل مختلف لوازم و اشیای قیمتی، همچون تلفن همراه، طلا، جواهرات، داخل چاه فاضلاب و یا سینک ظرف‌شویی می‌افتد که می‌توان با استفاده از دستگاه مکنده، دوباره آن‌ها را به دست آورد.

دستگاه لوله بازکنی

لوله باز کنی با استفاده از دستگاه سه نظام

لوله بازکنی با دستگاه فرآیندی است که در نتیجه ی گرفتگی لوله ها به آن احتیاج پیدا می کنید و در ان با انجام عملیاتی گرفتگی لوله را برطرف می کنید. گرفتگی لوله ها ممکن است در نتیجه ی گیر کردن اضافات مواد غذایی ، تفاله چای ، تکه های نان ، روغن و غیره در لوله های ظرفشویی آشپزخانه و یا گیر کردن موهای اصاح شده ی بدن ، دستمال ، گیر کردن اجسام ساخت مثل تیغ و غیره در لوله های حمام و یا سایر لوله ها رخ دهد.از مهم ترین نشانه ها و آثار گرفتگی لوله ها می توان به جمع شدن آب در سینک ظرفشویی ، سرویس بهداشتی ، وان و غیره شود از دیگر آثار گرفتگی لوله به وجود آمدن بوی بسیار نامطبوع در محیط منزل خود و همسایگان و همچنین افزایش فشار بر لوله ها می باشد که می تواند منجر به بروز نشتی و شکستگی در لوله ها شود گرفتگی لوله ها به هر علتی که باشد اگر به موقع رفع نشود می تواند منجر به وارد آمدن آسیب به تاسیسات لوله کشی شود و هزینه ها و زمان تعمیر و برطرف کردن مشکل را افزایش دهدبنابر این توصیه می شود در سریع ترین زمان نسبت به رفع گرفتگی لوله ( و یا لوله بازکنی با دستگاه توسط متخصصان ) اقدام فرمایید.

لوله بازکنی با دستگاه مدرن آلمانی

لوله بازکنی با فنر فولادی مخصوص

بازکردن انواع لوله های فاضلاب از جمله لوله چدنی و سیمانی با دستگاه سه نظام

باز کردن کفشور لوله حمام و دستشویی با فنر الماسی

بازکردن لوله سینک ظرفشویی

چاه باز کنی

لوله باز کنی و رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه تراکم هوا

علت های اکثر گرفتگی لوله وکف شور نداشتن طوری دهانه کف شور برای جلوگیری از افتادن اشغال داخل سیفون می باشد. اگر چاه فاضلاب خانه و یا شرکت شما مشکل زود پر شدن پیدا کرده بهتر است بدانید که به مرور زمان لجن و چربی و یا مواد شوینده که داخل چاه می شود چشمه و روزنه های چاه را مسدود و یا اشغال کرده و راه نفوذ فاضلاب را می بندد در این صورت هم ما چاه بازکنی استفاده میکنیم.

بیشترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب توالت یا آشپزخانه یا لوله فاضلاب لباسشویی به این مربوط میشود که روغن وغذای ته مانده ظروف وکولک لباس که وارد لوله میشود در داخل لوله فاظلاب ته نشین شده وبه مرور زمان روی هم انباشته می شود ولوله شروع به بستن روسوب می نمایید و مسیرآب لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر می شود  و در این هنگام از لوله بازکنی با فنر استفاده می کنیم. برای جلو گیری از این مشکل بهتر است که هر سال یک بار لوله فاضلاب فنر زده و مسیر لوله شستشو داده شود.

Scroll Up