چاه باز کن

چاه بازکن

چاه باز کن

چاه باز کنی و لوله بازکنی فاضلاب

بیشترین گرفتگی ها در قسمت فاضلاب ساختمان اتفاق می افتد. گرفتگی لوله های فاضلاب به مرور زمان رسوب بسته و درنهایت باعث گرفتگی می شوند.  چاه بازکنی فاضلاب باید با رعایت اصول و استاندارد کار انجام شود.

لوله بازکنی فاضلاب

برای مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی دستشویی  بکار برده شده ، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیردشرکت ما  برای انواع گرفتگی ها نسبت به سیستم لوله کشی از فنر و دستگاه مخصوص استفاده می کند.چرا که سیستم توالت فرنگی بسیار حساس می باشد. حتما باید جهت رفع گرفتگی از فنر و دستگاه مخصوص استفاده شود. تا هنگام کار آسیبی به کاسه و سیستم لوله کشی وارد نشود.بهترین روش برای بازکردن لوله های ساختمان فنرزنی فاضلاب می باشد. در برخی موارد افراد برای رفع گرفتگی از محلول لوله بازکن فاضلاب استفاده می کنند. که باعث آسیب به سیستم آبندی لوله کشی پلاستیکی و خوردگی لوله های چدنی می شود.

روش لوله بازکنی فاضلاب

از نظر کارشناسان  بهترین روش رفع گرفتگی ، روشی است که آسیبی به سیستم لوله کشی ساختمان وارد نکند. و در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کند. در حال حاضر روش کار با فنر لوله بازکنی متداول‌ترین روش مورد استفاده می باشد. همچنین فنر لوله بازکن دستی و خانگی نیز موجود می‌باشد.روش کار با فنر لوله بازكنی درحین سادگی بسیار پیچیده است منتها نیازمند کسب تجربه هست. بدون کسب تجربه لازم، لوله بازکنی با فنر کاری بسیار خطرناک خواهد بود.همچنین فرد آموزش ندیده نمی‌تواند گرفتگی لوله فاضلاب را به‌طور کامل رفع کند. لازمه انجام کار صحیح بعد از آموزش ، همراهی با یک سرویس‌کار متخصص در تاسیسات است. تا فوت و فن‌های آن را در آموزش کار با دستگاه و فنر زنی لوله به‌ طور عملی یاد بگیرد.درگذشته که بازکردن لوله فاضلاب با فنر برقی وجود نداشت، جهت رفع گرفتگی لوله محل گرفتگی کنده کاری می شد. که کاری زمان بر و با هزینه بالا بود. اما امروزه چاه بازكني با فنر برقی انجام می‌شود.
لوله بازکنی کاریست که نیازمند تجربه فراوان در این زمینه می باشد . لذا تیم قوی ما میتواند به شما ضمانت دهد که کار شما را به بهترین نحوممکن انجام دهد 09127333060

Scroll Up