لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک تخلیه چاه ولنجک

لوله بازکنی ولنجک

در بخش تاسیسات ساختمان ها پس از گذر زمان ما و استفاده مشترکین شاهد به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل : بوی بد فاضلاب، پر شدن چاه فاضلاب، مسدود شدن لوله ها و مجرا های فاضلاب و … می باشیم .

لوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجک

تیم خدمات فنی ما متشکل از پرسنل دارای تجربه و دانش فنی همواره آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در شرایط ضروری می باشد و در صادقیه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت با بهره گیری از دستگاه فنرزن و سایر متد ، تخلیه چاه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پمپ های لجن کش قدرتمند ، رفع بوی بد فاضلاب که عمدتا در ساختمان های با قدمت بیش از ۱۰ سال به وجود می آید

لوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجک –  تخلیه چاه ولنجک

رفع گرفتگی توالت فرنگی که به دلیل ساختار پیچیده آن تخصصی می باشد ، و در نهایت حفر چاه با انواع دهانه به منظور استفاده های گوناگون ، لایروبی کامل سیستم فاضلاب و … از جمله خدماتی است که تیم فنی ما در اختیار مشترکین خود قرار می دهد .

لوله بازکنی ولنجک –  تخلیه چاه ولنجکلوله بازکنی ولنجک –  تخلیه چاه ولنجک

آشنایی با محله ولنجک تهران

روستایی کوچک و کم‌ جمعیت در شمال تهران که شغل ساکنان آن کشاورزی و دام‌ پروری است. باور کنید این توصیف محله ولنجک تهران است. البته مربوط به ولنجک چند صد سال پیش می‌شود. اما هم ‌اکنون ولنجک محله مرفه‌نشین در منطقه یک تهران است. مطالعه تاریخچه محلات تهران و چگونگی شکل‌گیری آن‌ها بسیار جالب و خواندنی است. به‌خصوص اگر قصد نقشه تهران در این محله دارید این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.
در ادامه می‌خوانید:

  • هویت محله ولنجک
  • مسیرهای دسترسی و وضعیت حمل‌ونقل عمومی در محله ولنجک
  • اماکن مهم ولنجک

هویت محله ولنجک

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تا قبل از دهه پنجاه ولنجک قسمتی از زعفرانیه امروز و تنها یک روستای کوچک بوده است. همچنین اطراف آن از زمین‌های کشاورزی و علفزارهای سرسبز احاطه ‌شده بود. رودخانه بین زعفرانیه و ولنجک بوده که دیگر از رودخانه و همچنین قنات پرآب که در انتهای خیابان شهید اعجازی امروزی واقع بود، اثری نیست.

تخلیه چاه ولنجک

طبق بررسی‌ها در انتهای خیابان شهید اعجازی که درگذشته نام آن خیابان آصف بود، ولنجکی‌های اصیل زندگی می‌کردند. دو طایفه اعجازی و میرعلی مرتضایی جزو طوایف اصیل این منطقه بودند که از نسل همان کشاورزان و دام‌پرورانی هستند که چند صدسال پیش به این منطقه آمدند.

تخلیه چاه ولنجکلوله بازکنی ولنجک –  تخلیه چاه ولنجکلوله بازکنی ولنجک

آن روستای کوچک توسط فردی به نام میرزا حسن که امام‌جمعه ولنجک بود، آباد شد. وی جد ظهیرالاسلام از علمای معروف بوده است. درزمانی که میرزا حسن در حال آباد کردن ولنجک بود زمین‌های این منطقه تا دامنه کوه البرز از یک‌ طرف و تا شمال زعفرانیه و روستای اسدآباد از طرف دیگر علفزار بوده که دامداران جهت چرای گله خود از آن استفاده می‌کردند.

تخلیه چاه ولنجک

از هویت قدیم محله ولنجک مسجد جامع برجای‌ مانده آن است که قدمتی ۱۵۰ ساله دارد. مسجدی با سقف شیروانی و آب ‌انبار قدیمی که هم‌اکنون نیز اقامه نماز توسط امام ‌جمعه ولنجک در آن صورت می‌گیرد. قبرستانی قدیمی باسابقه ۱۵۰ ساله نیز در این محله قرار داشته که امروزه به فضای سبز تبدیل‌ شده و به پارک اعجازی معروف است.

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک
ولنجک امروزی در نقشه تهران در ناحیه ۲ منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به کوه‌های توچال و از سمت جنوب به محله محمودیه و بزرگراه پارک‌وی و از غرب به درکه و از شرق به محله زعفرانیه مشرف است و یکی از مرتفع‌ترین مناطق مسکونی ایران به‌حساب می‌آید.

مسیرهای دسترسی و وضعیت حمل ‌و نقل عمومی در محله ولنجک

وضعیت حمل ‌و نقل عمومی در ولنجک تقریباً مطلوب است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه مترو تجریش است که برای ساکنان این محله مینی‌بوس و تاکسی‌های به مقصد مترو تجریش فراهم ‌شده است. بلوار دانشجو به دلیل قرارگیری دانشگاه شهید بهشتی در آن از اماکن پررفت‌‌وآمد این محله است. به همین منظور شهرداری تهران یک خط رفت ‌و برگشت اتوبوس به چهارراه پارک‌وی و یک خط رفت ‌و برگشت مینی‌بوس از مبدأ بلوار دانشجو به مقصد میدان تجریش قرار داده است. همچنین خطوط تاکسیرانی نیز از دانشگاه شهید بهشتی به سمت مترو تجریش بالعکس برقرار است. خطوط تاکسیرانی در خیابان‌های بیست و دوم به مقصد پمپ‌بنزین بزرگراه شهید چمران برقرار است. البته باوجود تاکسی‌های اینترنتی می‌توان با خیالی آسوده و هزینه مناسب به نقاط مختلف شهری سفر کرد.

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک

محله ولنجک در منطقه یک تهران واقع است واز مرتفع ترین مناطق مسکونی ایران محسوب می شود. تله کابین توچال، بام تهران و دانشگاه شهید بهشتی از شاخص ترین اماکن این محله هستند.

اماکن مهم ولنجک

دانشگاه شهید بهشتی

از افتخارات محله ولنجک، قرارگیری دانشگاه معتبر شهید بهشتی در غرب این محله است. این دانشگاه ابتدا به نام دانشگاه ملی در سال ۱۳۳۸ تأسیس شد. ولی در سال ۱۳۶۲ به دستور ستاد انقلاب فرهنگی نام آن به دانشگاه شهید بهشتی تغییر داده شد.

بام تهران و تله‌کابین توچال

بام تهران جاده آسفالت بین پارکینگ و ایستگاه اول تله‌کابین گفته می‌شود که به دلیل منظره چشم‌ نوازی که دارد افراد این مسیر کوهستانی با هوای دل‌چسبش را جهت پیاده‌روی انتخاب می‌کنند. این تله‌کابین طولانی یکی از جاذبه‌های محله ولنجک است که افراد زیادی را جهت تفریح و سرگرمی به این منطقه می‌کشاند. مجموعه تله‌کابین توچال سه روز آخر هفته دایر است و همین‌طور سایر روزهای تعطیل سال نیز پذیرای کوهنوردان و گردشگران است.
این مجموعه در انتهای ولنجک قرار دارد و برای دسترسی به آن با استفاده از خودرو شخصی از بزرگراه شهید چمران به ولنجک بیاید و اگر از وسایل حمل ‌و نقل عمومی استفاده می‌کنید، می‌توانید به ایستگاه مترو تجریش بروید و در آنجا خطوط تاکسیرانی به مقصد تله‌کابین و بام تهران را سوار شوید.

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک

سالن اجلاس سران

از اماکن مهم دیگر محله ولنجک وجود سالن اجلاس سران است که در سال ۱۳۷۶ در مدت کمتر از ۶ ماه به دستور رئیس‌جمهور وقت ساخته شد. در این سالن پیشرفته و مجهز هم‌ اکنون همایش‌های مختلف داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد.

کهف الشهدا

در سال ۱۳۸۶ محله ولنجک افتخار این را داشت تا پیکر پاک پنج‌‌تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در آن آرام گیرند. این مکان که هم ‌اکنون به محلی برای راز و نیاز و مراسم‌های مذهبی تبدیل ‌شده است، در انتهای بلوار دانشجو و در خیابان البرز واقع است.

مراکز درمانی ولنجک

بیمارستان آیت‌الله طالقانی و بیمارستان رامتین و مرکز جراحی ولنجک و همچنین دی کلینیک از جمله مراکز درمانی مهم ولنجک محسوب می‌شود.
خوب است که برای شناخت محله‌ای که در آن زندگی می‌کنیم یا قصد داریم در آینده به آنجا نقل ‌مکان کنیم وقت بگذاریم. هم ‌اکنون شما اطلاعات مفیدی درباره محله ولنجک تهران دارید، اگر قصد زندگی کردن در این محله داشته باشید این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتر تصمیم خود را برای خرید مسکن در این محله بگیرید.

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک

ارائه خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب:
√_لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر و یا پمپ تراکم هوا و آب بدون خرابی
√_تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری با پمپ لجن کش
√_حفاری انواع چاه ( آب , ارت , فاضلاب , مجرا و … )
√_لایروبی وکفتراشی چاه با نیروی انسانی و کادر مجرب
√_طوقه چینی وکول گذاری چاه
√_بازدید چاه فاضلاب و آب
√_تعمیر چاه ریزشی
√_دراوردن اشیاء از داخل سیفون
√_لوله کشی کلی و جزئی (سرد و گرم و فاضلاب)
√_تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

آماده همکاری با پیمانکاران ساختمانی و ارائه خدمات ترمیم در زمینه تاسیسات و بنایی بدون واسطه درخدمت کارفرمایان گرامی در تمامی نقاط ولنجک می باشد .


لوله بازکنی و تخلیه چاه, تخلیه چاه در ولنجک, حفر چاه در ولنجک,لوله بازکنی ولنجک,تخلیه چاه,شماره تخلیه چاه در ولنجک,لوله بازکنی,تخلیه چاه,حفر چاه,لایروبی و کفتراشی چاه,لوله کشی,تشخیص ترکیدگی لوله,رفع نم,لوله بازکنی شمال ولنجک,تخلیه شمال ولنجک ,حفاری چاه شمال ولنجک,شماره چاه

لوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجک

بازکنی,تخلیه چاه شهرک غرب,لوله بازکنی قلهک در شریعتی,تخلیه چاه قلهک در شریعتی,لوله بازکنی و تخلیه چاه در محدوده شریعتی بصورت شبانه روزی و بدون رفع نم حمام و توالت  و آشپزخانه,تعطیلی در اسرع وقت شریعتی,لوله بازکنی شریعتی در شریعتی

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک

لوله بازکنی و تخلیه چاه با کادر مجرب و مجهز به انواع دستگاهای لوله بازکنی پیشرفته جهت تشخیصگرفتگی لوله و لوله بازکنی در تخلیه چاه و مناطق مختلف تخلیه چاه در کمتر از نیم ساعت
لوله بازکنی با یک تماس در کمتر از نیم ساعت در محل
لوله بازکنی کرج با کادری مجهز و کارازموده تنها با یک تماس نیم ساعته در محل شما حاظر و آماده انجام خدمات لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با سنسورهای حساس بدون خرابکاری تشخیص لوله بازکنی وتخلیه چاه با دستگاه رفع نم و رطوبت تضمینی

لوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجک

– لوله بازکنی توالت، لوله بازکنی آشپزخانه و لوله بازکنی حمام

– رفع گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری

– بازکردن لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا، لوله های مسی، لوله های پلیتن با فنر لوله بازکن

– انشعاب فاضلاب شهری تخلیه چاه با لوله بازکنیفاده از لوله کش های لوله بازکنی شبانه روزیه و ماهر

– تشخیص ترکیدگیلوله بازکنی و تخلیه چاه

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک
لوله بازکنی و تخلیه چاه لوله کشی ساختمان رفع گرفتگی لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی بدون خرابکاری و با ضمانت لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و مکش لوله بازکنی با فنر فولادی کاملا بدون تخریب
حفر چاه نو در کمترین زمان و قیمت مناسب  باز و بست درب چاه قدیمی  تشخیص ترکیدگی لوله و نم  لوله کشی سرد و گرم  . لوله کشی فاضلاب .لوله کشی شوفاژ طوقه چینی چاه و کول گذاری
لایروبی و ته زنی چاه ترمیم چاه قدیمی

تخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجکتخلیه چاه ولنجک
رفع بوی بد فاضلاب و توالت رفع نم حمام و آشپزخانه رفع نم و بوی توالت تعمیرات و تغییرات ساختمان با لوله بازکنیادکارمجرب و با تجربه در هرجای تخلیه چاه با گروهای کاری مجرب و کارازموده اماده به کار حضور در محل نیم ساعت

شماره تماس با مدیریت:09127333060

0 Comments
Leave a comment

Scroll Up