تخلیه چاه پیروزی

تخلیه چاه پیروزی

تخلیه چاه پیروزی

تخلیه چاه پیروزی لوله بازکنی پیروزی

تخلیه چاه پیروزی

تخلیه چاه پیروزی

تخلیه چاه پیروزی در بخش تاسیسات ساختمان ها پس از گذر زمان ما و استفاده مشترکین شاهد به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل : بوی بد فاضلاب، پر شدن چاه فاضلاب، مسدود شدن لوله ها و مجرا های فاضلاب و … می باشیم .

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

تیم خدمات فنی ما متشکل از پرسنل دارای تجربه و دانش فنی همواره آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در شرایط ضروری می باشد و در صادقیه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت با بهره گیری از دستگاه فنرزن و سایر متد ، تخلیه چاه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پمپ های لجن کش قدرتمند ، رفع بوی بد فاضلاب که عمدتا در ساختمان های با قدمت بیش از ۱۰ سال به وجود می آید

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

رفع گرفتگی توالت فرنگی که به دلیل ساختار پیچیده آن تخصصی می باشد ، و در نهایت حفر چاه با انواع دهانه به منظور استفاده های گوناگون ، لایروبی کامل سیستم فاضلاب و … از جمله خدماتی است که تیم فنی ما در اختیار مشترکین خود قرار می دهد .

محله‌ی پیروزی یکی از محلات شناخته شده در شرق تهران به حساب می‌آید که متقاضیان زیادی برای سکونت دارد. این محله مانند بسیاری از محلات دیگر تهران در سالهای اخیر شاهد رشد و پیشرفت زیادی بوده است بصورتیکه در حال حاضر بافت قدیمی و جدید در کنار یکدیگر ساختار کالبدی محله را شکل داده است. دسترسی مناسب به امکانات از جمله دلایل محبوبیت این منطقه می‌باشد. اگر شما هم قصد دارید این محله را برای سکونت خود انتخاب کنید پیشنهاد می‌کنم با تور محله گردی این هفته همراه باشید تا شما را با بخش‌ها و مراکز مختلف محله پیروزی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

محله پیروزی تهران کجاست؟

محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی 2 منطقه‌ی 13 شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان 5/31 ، از شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) همسایه است.

بافت محله پیروزی چگونه است؟

محله‌ پیروزی یکی از محلات شناخته شده در شرق تهران به حساب می‌آید که متقاضیان زیادی برای سکونت دارد. این محله مانند بسیاری از محلات دیگر تهران در سالهای اخیر شاهد رشد و پیشرفت زیادی بوده است بصورتیکه در حال حاضر بافت قدیمی و جدید در کنار یکدیگر ساختار کالبدی محله را شکل داده است. اکثر خانه‌های قدیمی این منطقه به آپارتمان‌های نوساز و یا چندطبقه تبدیل شده‌اند.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

وجه تسمیه و علت نام گذاری این محله چیست؟

آنطور که در سایت وابسته به شهرداری تهران امده است:”خیابان پیروزی در زمان قاجار شکل گرفته است. محدوده زمین های محله پیروزی و محلات اطراف ان هم به دوشان تپه و هم به نام فرح اباد شهرت داشته است. در دهه‌ی 1330 و 1340 ساخت و ساز در این محدوده به صورت گسترده‌ای اغاز شده بود، اما پروژه ساختمانی 400 دستگاه باعث توجه بیشتر به این زمین‌ها شد که از قالب صرفا نظامی خارج شده  و در آن مجتمع های مسکونی احداث گردید.

ساخت و ساز این پروژه از سال پنجاه و سه شمسی اغاز و تا پایان سال پنجاه و پنج به پایان رسید. بد نیست بدانید که در دوران پهلوی انتهای فرح اباد به سمت تهران پارس کاملا مسدود بود و در آن زمان، دیوار پشت کوه سنگی به محل شکارگاه و دیوار پایین ان به قلعه قصر فیروزه منتهی می‌شد. ”

در مورد داستان نامگذاری محله‌ی پیروزی در منابع تاریخی آمده است که در سال‌ ۱۳۵۷ به دلیل واقع شدن نیروی هوایی در فرح‌آباد، تحرکات انقلابی بیشتری در این منطقه اتفاق افتاده است و می‌توان اینگونه استنباط کرد که شروع انقلاب از آنجا سرچشمه گرفته، بنابراین پس از پیروزی انقلاب اسلامی این خیابان را پیروزی نامیده‌اند.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

تراكم جمعيت و سطح قيمت خانه هاي اين محله چگونه است؟

موضوعی که در مورد محله پیروزی وجود دارد، اینست که عمدتا شاهد دو گروه جمعیتی هستیم: گروه اول کارکنان و کارمندان ارتشی به خصوص نیروی هوایی و گروه دوم مهاجرانی هستند که از شهرستان‌ها به تهران مهاجرت کرده‌اند. مسجد و حسینیه‌ی خوانساری‌ها دلیلی بر این مدعاست و نشان دهنده حضور بیشتر و پررنگ‌تر این گروه قومی در پیروزی است. در کل آنطور که به نظر می‌رسد دسترسی مناسب به امکانات با هزینه‌های مناسب از دلایل عمده محبوبیت پیروزی است.

آنطور که در سایت شورایاری شورای شهر تهران آمده است جمعیت پیروزی بیش از 18 هزار نفر است و مساحت آن حدود 555 هزار مترمربع برآورد شده است. ضمنا اگر شما هم مایلید که اطلاعات بیشتری در مورد بودجه لازم جهت خرید و فروش ملک در این محله بدانید، بررسی گزینه‌های فروش در وبسایت آی‌هوم نشان می‌دهد که قیمت ملک در این محله از متری 7 میلیون تومان تا متری 15 میلیون تومان متفاوت است و بر حسب موقعیت مسکونی یا اداری، قدمت ساختمان، شمالی یا جنوبی بودن و متریال مورد استفاده در ساخت ساختمان تغییر می‌کند.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

دسترسي ها و خيابان هاي مهم اين محله كدام است؟

یکی از بهترین محلات تهران از جهت سهولت دسترسی محله به وسیله‌‌ی مترو، محله‌ پیروزی است که دارای ایستگاه‌های متروی پیروزی، نبرد، نیروهوایی، شهدا است. شایان ذکر است که این ایستگاه‌ها که در خط 4 متروی تهران قرار دارند علاوه بر مک به کاهش بار ترافیکی، دسترسی به سایر نقاط تهران را بسیار راحت‌تر کرده‌اند.

نکته مهم بعدی احداث بزرگراه امام علی در سال های گذشته بوده که در کاهش بار ترافیکی این منطقه نقش چشمگیری ایقا کرده است. با اینحال تعدادی از خیابان‌های این محله مانند خیابان نبرد دارای ترافیک زیادی هستند. علاوه بر مترو باید به اطلاعتان برسانیم که این محله دارای ایستگاه‌هایی برای اتوبوس‌های شرکت واحد است و تاکسی‎‌ها هم می‌توانند به افرادی که قصد جابجایی دارند کمک نمایند.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

معرفي مراكز آموزشي و فرهنگي پیروزی

در مورد مراکز آموزشی محله‌ی پیروزی اگر علاقمندید بیشتر بدانید، نام تعدادی از مدارس و سایر مراکز آموزشی آورده شده است:

 • دبستان شکوفه‌های قرآن واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید عزیزی
 • دبیرستان نمونه دولتی شهید عاشوری واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان عزیزی
 • دبیرستان غیردولتی اندیشه امام در میدان شهدا، خیابان پیروزی، خیابان شهید قوامی
 • دبستان پسرانه عادی دولتی منتظرالمهدی واقع در خیابان پیروزی، روبروی هتل نهاجا. جنب کوچه قلیزاده
 • مدرسه دخترانه شهید مفتح واقع در پیروزی، خیابان دوم.

لوله بازکنی پیروزیلوله بازکنی پیروزیلوله بازکنی پیروزی

همچنین علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانند از آموزشگاه‌های زیر استفاده کنند.

 • آموزشگاه زبان فرهنگ نوین در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه
 • اموزشگاه زبان سففیر گفتمان در پیروزی، سه راه سلیمانیه
 • اموزشگاه زبان استادان واقع درپیروزی ، چهارصد دستگاه
 • امورشگاه زبان گویش نوین دخترانه واقع در چهاراه کوکاکولا

ناگفته نماند که دانشگاه ازاد اسلامی، واحد تهران جنوب در خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، بعد از پل چهارم قرار دارد.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

مراکز خرید اصلی محله پیروزی کجاست؟

محله‌ پیروزی یکی از محلات شناخته شده شرق تهران است که تعداد زیادی مرکز خرید دارد، بسیاری معتقدند قیمت اجناس هم در پیروزی معقولانه هست و آنچنان بالا نیست. مورد اول چهارراه کوکاکولا یا دهقان است که دارای تعداد زیادی فروشگاه و مرکز خرید هست. بسیاری از افراد گزینه اول را اینجا قرار می‌دهند.

لوله بازکنی پیروزیلوله بازکنی پیروزیلوله بازکنی پیروزی

یکی از مراکز معروف خرید در این منطقه مرکز خرید کسا واقع در نبش چهارراه کوکاکولا می‌باشد. همچنین مجتمع پانورما در خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا یکی دیگر از مراکز خرید اصلی محله‌ی پیروزی به شمار می‌آید. علاوه بر موارد ذکر شده تعداد مغازه‌های محلی و بوتیک‌ها بسیار زیاد است و اگر گذرتان به این محله بیافتد، خودتان به این موضوع پی خواهید برد.

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

معرفی تکایا، مساجد و حسینیه های شاخص محله

مانند سایر محلات تهران، پیروزی هم تعدادی مسجد دارد که میزبان اهالی محل هستند. در ادامه نام آنها را آورده‌ایم:

 • مسجد علوی واقع در خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان نجار محمودی
 • مسجد ائمه اطهار در خیابان پیروزی، خیابان نبرد، خیابان ائمه اطهار
 • مسجد امام جعفر صادق در خیابان پیروزی، خیابان نجار محمودی، کوچه قنبری
 • مسجد امام تقی واقع در بزرگراه بسیج، خیابان پیروزی، ابتدای بلوار ابوذر

در این محله چند مرکز درمانی معتبر وجود دارد؟

یکی از موارد مهم در بررسی محله‌ها داشتن تعداد کافی مراکز درمانی و بهداشتی هست، در مورد محله‌ی پیروزی هم بررسی ما نشان می‌دهد که مراکز زیر در آنجا قرار دارند و پاسخگوی نیازهای درمانی ساکنین می‌باشند.

 • درمانگاه فرهنگیان واقع در خیابان پیروزی، خیابان فارابی
 • درمانگاه ولیعصر در چهارراه کوکاکولا، خیابان نبرد شمالی
 • درمانگاه شبانه روزی طوبی واقع در خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان داودآبادی غربی
 • درمانگاه امام حسن عسگری واقع در خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا
 • درمانگاه شبانه روزی قائم در خیابان پیروزی، ابتدای خیابان پنجم نیروهوایی

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

ناگفته نماند که علاوه بر درمانگاه‌های بالا، بیمارستان فجر واقع در خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه یکی از مراکز مهم درمانی در این محله می‌باشد. ضمن اینکه داروخانه‌های زیادی در این محله فعالیت دارند که نام آنها در زیر آورده شده است :

 • داروخانه دکتر مهارتی در خیابان پیروزی، شکوفه
 • داروخانه شبانه روزی شرق واقع در خیابان پیروزی، خیابان قوام، میدان چهارصد دستگاه
 • داروخانه پیروزی واقع در خیابان پیروزی، سه راه سلیمانی
 • داروخانه شکوفه واقع در خیابان پیروزی، جنب مقداد
 • داروخانه دکتر سپهری واقع در خیابان پیروزی، سه راه سلیمانی، بعد از خیابان بسطامی
 • داروخانه دکتر حمیدرضا کیوانفر در خیابان پیروزی، روبه روی خیابان بیمارستان فجر

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

محله پیروزی چند مرکز مهم دولتی دارد؟

استراتژیک‌ترین مرکز دولتی در محله‌ی پیروزی، فرودگاه نظامی دوشان تپه و پادگان نیروی هوایی ارتش است. همچنین از دیگر مراکز مهم و البته نظامی این محله مهمات سازی و اسلحه‌سازی ارتش در غرب محله‌ی پیروزی می‌باشد. ضمن اینکه در شرق محله پیروزی ستاد مشترک سپاه و پادگان‌های متعدد ارتش و نیروی انتظامی قرار دارد.
علاوه بر مراکز نظامی ذکر شده، کلانتری 121 سلیمانیه در خیابان پیروزی قرار گرفته است.

اماکن تفریحی و ورزشی محله پیروزی کجاست؟

خوشبختانه تعداد پارک‌های این محله به نسبت بسیاری از محلات تهران بیشتر است و علاوه بر پاکتر نگه داشتن هوا، گزینه‌ی خوب برای اوقات فراغت ساکنین به حساب می‌آید. از جمله‌ی این پارک‌ها می‌توان به بوستان پیروزی بوستان پیروزی واقع در خیابان پیروزی، خیابان سی متری نیروهوایی، پارک چهارصددستگاه در خیابان پیروزی، میدان چهارصد دستگاه، بوستان نیلوفر در خیابان پیروزی، خیابان طبرسی، پارک پرستار در خیابان پیروزی، خیابان پرستار، بین خ داودی و شکوری و پارک گلنما در خیابان پیروزی، خیابان دهم فروردین اشاره نمود.

ارائه خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب:
√_لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر و یا پمپ تراکم هوا و آب بدون خرابی
√_تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری با پمپ لجن کش
√_حفاری انواع چاه ( آب , ارت , فاضلاب , مجرا و … )
√_لایروبی وکفتراشی چاه با نیروی انسانی و کادر مجرب
√_طوقه چینی وکول گذاری چاه
√_بازدید چاه فاضلاب و آب
√_تعمیر چاه ریزشی
√_دراوردن اشیاء از داخل سیفون
√_لوله کشی کلی و جزئی (سرد و گرم و فاضلاب)
√_تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

آماده همکاری با پیمانکاران ساختمانی و ارائه خدمات ترمیم در زمینه تاسیسات و بنایی بدون واسطه درخدمت کارفرمایان گرامی در تمامی نقاط پیروزی می باشد .


لوله بازکنی و تخلیه چاه, تخلیه چاه در پیروزی, حفر چاه در پیروزی,لوله بازکنی پیروزی,تخلیه چاه,شماره تخلیه چاه در پیروزی,لوله بازکنی,تخلیه چاه,حفر چاه,لایروبی و کفتراشی چاه,لوله کشی,تشخیص ترکیدگی لوله,رفع نم,لوله بازکنی شمال پیروزی,تخلیه شمال پیروزی ,حفاری چاه شمال پیروزی,شماره چاه

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

بازکنی,تخلیه چاه شهرک غرب,لوله بازکنی قلهک در شریعتی,تخلیه چاه قلهک در شریعتی,لوله بازکنی و تخلیه چاه در محدوده شریعتی بصورت شبانه روزی و بدون رفع نم حمام و توالت  و آشپزخانه,تعطیلی در اسرع وقت شریعتی,لوله بازکنی شریعتی در شریعتی

لوله بازکنی و تخلیه چاه با کادر مجرب و مجهز به انواع دستگاهای لوله بازکنی پیشرفته جهت تشخیصگرفتگی لوله و لوله بازکنی در تخلیه چاه و مناطق مختلف تخلیه چاه در کمتر از نیم ساعت
لوله بازکنی با یک تماس در کمتر از نیم ساعت در محل
لوله بازکنی کرج با کادری مجهز و کارازموده تنها با یک تماس نیم ساعته در محل شما حاظر و آماده انجام خدمات لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با سنسورهای حساس بدون خرابکاری تشخیص لوله بازکنی وتخلیه چاه با دستگاه رفع نم و رطوبت تضمینی

تخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزیتخلیه چاه پیروزی

– لوله بازکنی توالت، لوله بازکنی آشپزخانه و لوله بازکنی حمام

– رفع گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری

– بازکردن لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا، لوله های مسی، لوله های پلیتن با فنر لوله بازکن

– انشعاب فاضلاب شهری تخلیه چاه با لوله بازکنیفاده از لوله کش های لوله بازکنی شبانه روزیه و ماهر

– تشخیص ترکیدگیلوله بازکنی و تخلیه چاه

1 Comment
 1. Trazodone Generic Brand HonPouff buy cialis 5mg online Evispdix Vente Viagra Montreal

Leave a comment

Scroll Up